Po celý únor vás potěšíme speciálním drinkem nejen pro zamilované. Campari Kiss je míchaný alkoholický nápoj, v němž se snoubí hořká chuť Campari Soda se sladkou chutí prošlehané 100% pomerančové šťávy. Možná neholdujete likéru Campari, ale našemu Campari Kiss přesto dejte šanci! Našlehaná 100% pomerančová šťáva s dužinou totiž dává nápoji zcela jiný rozměr, na jazyku se vám rozehraje dokonalá souhra chutí. Podáváme jej ve sklenici na ledu ozdobený plátkem pomeranče. Kořeněný bitter v kombinaci se sladkým pomerančem vás na Valentýna příjemně naladí. Campari Kiss bude v nabídce 2. – 28.2.

Valentýnské rande do Costy? Letos rozhodně! Připravili jsme pro vás vše, co je k dokonalému rande potřeba – valentýnské menu pro dva s kávou a dezertem platný od 7. do 14.2. ! Vedle toho vás v našich kavárnách čeká příjemné prostředí a pohodlné sezení, kde si se svým protějškem vychutnáte trochu romantiky.

Valentýnské menu pro dva
Ať už k nám přijdete se svým partnerem, kamarádkou, nebo třeba maminkou, vychutnat si můžete valentýnské menu pro dva, které zahrnuje 2× Caffè latte v primo velikosti a 2× mini malinový cheesecake. K tomu vám na vaše Caffè latte „zavěsíme“ linecká srdíčka plněná ovocnou náplní, která potěší vaše chuťové pohárky. Náš nový malý cheesecake vás okouzlí lahodnou malinovou chutí – na korpusu z máslových sušenek je vrstva krémového sýru s malinami a malinová náplň. Rozhodně stojí za ochutnání! Zamilované menu pro dva je v nabídce od 7. do 14. února 2023, a to za zvýhodněnou cenu.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás