10.07.2018

LÁKÁ VÁS AMSTERDAM? ZKUSTE ŠTĚSTÍ V NAŠÍ LETNÍ SOUTĚŽI!

LÁKÁ VÁS AMSTERDAM? ZKUSTE ŠTĚSTÍ V NAŠÍ LETNÍ SOUTĚŽI!
Je to město plné kontrastů. Přijdete si zde na své, ať už se rádi touláte po muzeích a galeriích, nebo vás láká rušný noční život. Pokud si chcete užít prodloužený víkend ve městě na vodě, jemuž vládnou cyklisti a rackové, zapojte se do soutěže s Costa Express a společností Shell o zájezd pro dvě osoby.

A jaká jsou pravidla letní fotosoutěže? Až se během prázdnin zastavíte na „Shellce“ na skvělou kávu z kávomatu Costa Express, nezapomeňte „cvaknout“ fotku na téma „Léto s Costa Express na čerpací stanici Shell“. Kromě tematického zaměření stačí splnit jen dvě další podmínky: Ze snímku musí být jasné, že jste ho pořídili na čerpací stanici Shell, a musí se na něm objevit káva z kávomatu Costa Express.

Fotografie posílejte od 15. července do 15. září 2018 na e-mail soutez@costa-coffee.cz. Nejlepší snímek vybereme do 30. září 2018 a jeho autora odměníme zájezdem do Amsterdamu. Zkrátka nepřijde ani druhé
a třetí místo. Druhou příčku čeká karta od Shell na čerpání pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč, třetí místo se může těšit na dárkový balíček Costa Coffee a Shell v celkové hodnotě 3 000 Kč. Těšíme se na vaše fotografie!

Více informací o soutěži najdete na našem Facebooku www.facebook.com/CostaCoffeeCZ/ nebo na www.costa-coffee.cz/ costa/costa-express.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás