12.09.2017

Vychutnejte si stoprocentní arabiku z Kolumbie

Vychutnejte si stoprocentní arabiku z Kolumbie

Káva je dokonalým společníkem pro každý den. Ráno vás příjemně naladí, později zažene odpolední únavu a k večeru u ní můžete bilancovat, co vše se povedlo. Navozuje pohodu díky drobným rituálům, které k ní patří – stačí jen lehké přivonění k šálku a znamenité aroma čerstvé kávy už se postará o zbytek. Nezaměnitelná vůně bezpečně vyvolá příjemné vzpomínky i pocity. 

Právě jako oslava podobných okamžiků se zrodila i limitovaná edice nové kávy Old Paradise Street #24 od Costa Coffee, kterou tvoří 100procentní kolumbijská arabika. Díky lehce karamelovému a medovému aroma, jemné hořké chuti se sladkým nádechem a krémové pěně proměňuje pití kávy ve výjimečný zážitek.

Káva Old Paradise Street vždy vzniká z jednoho druhu pečlivě vybraných zrn a je k mání jen v omezeném množství. Každá série je označená číslem a nabízí milovníkům kávy odlišnou a přitom jedinečnou chuť i aroma. Můžete si z ní nechat připravit svou oblíbenou kávu místo tradiční směsi Mocha Italia – ať už jde o espresso, ristretto, flat white, caffe latté nebo cappuccino.

Název Old Paradise Street je připomínkou ulice v londýnském Lambethu, kde od vzniku značky Costa Coffee v roce 1971 pražili kávu bratři Sergio a Bruno Costové. Edici Old Paradise Street má pod palcem hlavní barista Gennaro Pelliccio. „Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout zajímavé a unikátní kávové chutě z celého světa, ale zachovat přitom špičkovou kvalitu, kterou očekávají,“ říká muž, jehož jazyk je tím nejlepším barometrem kvality – i proto je pojištěný na 10 milionů liber. 

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás